MÖBLER / Bord / Matbord 9996773

nr 999 6773

Matbord

rokokostil, diameter: 119 cm, höjd: 77 cm, en ilägg

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:56:24